Aydın Keleş Büyük Bir Kitle Tarafından Takip Ediliyor

featured

Aydın Keleş son zamanlarda birçok insan tarafından merak ediliyor. İnternet ortamında da ismi aratılmaya devam eden ünlü isim, Bartın doğumlu. 1992 yılında dünyaya gelmesinin yanı sıra farklı alanlarda hizmet verdiği biliniyor. Hayatının en özel zamanlarından biri olan müzik alanında da faaliyetler yaptığı biliniyor. Aydın Keleş, 2009- 2012 yılları arasında DJ olarak hizmet veriyor. DJ’lik hayatı içerisinde de ismi Soundmusic74 olarak kalıyor. Sosyal medya hesapları içerisinde Soundmusic74 olarak tanınıyor. Aydın Keleş (soundmusic74) sonrasında çalışmalarını farklı bir alana yönlendiriyor. Şimdilerde adının sıkça anılmasını sağlayan araç dizaynıyla ilgilenmeye başlıyor.

Aydın Keleş (soundmusic74), 2015 yılında hıza dayalı araç dizaynı yapıyor. Birçok modifiyeli aracın araç dizaynını yaptığı biliniyor. Bunun yanı sıra birçok Modifiye araç fuarına katılan isim olarak biliniyor. Özellikle 2021 yılı içerisinde en çok ödül alan isim olarak tanınıyor. Şu anda Adalet Birlik Partisi başkanlığını yürüten aydın keleş, insanlar tarafından da ilgiyle takip ediliyor.

Aydın Keleş Modifiyeyi Sevdiren İsim

Aydın Keleş (soundmusic74) 2020 yılında aracı zincirle çektiği videoyla binlerce kişi tarafından izleniyor. Hala izlenmeye devam eden videoyla beraber de ünlünün arttığı görülüyor. En son 12 yaşındaki bir çocuğun kendisine benzersiz bir araç maketi hediye etmişti. Bu gibi olaylarla anılan Aydın Keleş (soundmusic74), büyük adımlar atmaya devam ediyor. Hemen her yaştan insanın modifiyeli araçları sevmesi için uğraşmasının yanı sıra hesaplarını da aktif olarak kullanıyor.

Instagram adresi: https://www.instagram.com/soundmusic74/

TikTok adresi: https://www.tiktok.com/@soundmusic74