Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Onur Göçmez: “Kupayı Hakkımızla Alacağız”

featured

Onur Göçmez: Omuz Omuza Kupayı Müzemize Getireceğiz

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Onur Göçmez, Trabzonspor ile oynayacakları kupa finaline odaklandıklarını belirterek, “Hakkımızla savaşacağız ve kazanacağız. Omuz omuza o kupayı müzemize getireceğiz.” dedi. Göçmez, ikinci başkan Hüseyin Yücel ve futbol şube sorumlusu Feyyaz Uçar ile Atakaş Hatayspor maçı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Onur Göçmez: Hakkıyla Oynamak ve Şerefiyle Kazanmak Tarafındayız

Kupa finaline çok inandıklarını vurgulayan Göçmez, “Hakkıyla oynamak ve şerefiyle kazanmak tarafındayız. Beşiktaş hiçbir zaman haksız bir şekilde kupa almamıştır. Hakkımızla kupayı almak istiyoruz. Hakemin değil takımların mücadelesinin konuşulacağı güzel futbol bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Onur Göçmez: En İyi Performansı Gösteren Hakemler Kupa Finalinde Görev Almalı

Göçmez, kupa finalinde en iyi performans gösteren hakemlerin görev almasını beklediklerini belirterek, “Hakem atamalarında sürekli algoritmayı konuşuyoruz ama sonuç manuel oluyor. Yabancı hakem konuşması olmadı. Bu ülkenin yetiştirdiği her evlada güveniyoruz. Neyse onu görsün ve çalsınlar. Annelerine ve babalarına layık olsunlar.” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel: Mourinho İle Görüşüyoruz

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Jose Mourinho ile görüştüklerini ve Mourinho’nun Beşiktaş’a gelmek istediğini belirtti. Yücel, Mourinho ile yapılan görüşmeler hakkında detaylı bilgiler verdi.

Feyyaz Uçar: Herkesin Bir Sabrı Var

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Feyyaz Uçar, kupa finaliyle ilgili olarak TFF’ye çağrıda bulunarak, “Kupada hakkımızla final oynuyoruz. Tek beklentimiz TFF ve MHK’nin bu maça gölge düşürmemesi. Herkesin bir sabrı var. En azından bir kulvarda adil mücadele olsun ve hak eden kazansın.” dedi.