Cakıldaklar ile Youtube’da Eğlenmeye Doyamayacaksınız

featured

Online ortamın en eğlenceli yönünü YouTube’da ve Instagram’da paylaşılan içerikler oluşturuyor. Bu anlamda cakıldaklar grubu izleyenlere çılgın fikirleri ile özel bir eğlence atmosferi sunuyor. YouTube üzerinde yapmış oldukları paylaşımlarla izleyicilere güzel vakitler geçirten bu dörtlü grup Trabzon’un şivesini de izleyenlere en kaliteli şekilde yansıtıyor.

Eğlencenin son sürat yaşandığı YouTube videoları ile efsanevi bir tarz yaratan bu muhteşem dörtlü her yaştan bireye de hitap ediyor. Gençlerden bir tanesi gizem dolu yanıyla ekran arkasında kalmayı tercih ederken diğer üçü sempatileriyle beğeni alıyor. Karizma ve yakışıklılıkları ile sizlere en komik anları yaşatıyor.

Dünyanın En Büyük Kibritini Yapma Videosu

YouTube üzerinde birçok video ve içerik bulunsa da cakıldaklar grubunun yapmış olduğu videolar göz kamaştırıyor. Dünyanın en büyük kibritini yapan gençler bu kibritin yapılış videosunu da kanallarında herkes için sergiliyor. Trabzonlu bu dört gencin yapmış oldukları paylaşımlar yalnızca para kazanmayı hedeflemiyor. İhtiyaç sahiplerine gelirlerini dağıtma sözü de veriyor. Bu anlamda her yaştan bireye hitap ediyor.

Dünyanın En Büyük Kaykayını Yapmak

Yapmış oldukları çalışmalarla cakıldaklar grubu ileriki dönemlerde çok büyüyeceğe benziyor. Paylaşımları ve video içerikleri göz kamaştırırken mizah ve anlam yüklü olan bu videolar beğeniye sunuluyor. Amaçlarından biri dünyanın en büyük kaykayını yapmak olan dörtlünün Türkiye’de bir ilki oluşturacak bilim kurgu filmi çekme projeleri de bulunuyor. Sizlerden destek alarak hayır kurumlarına yardım etmek diğer bir hayallerini oluşturuyor.

Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC3Y2dezPtXVEu8SiSHqNGWw

Instagram Adresi: https://www.instagram.com/cakildaklar_official/