CHP Genel Başkanı Özgür Özel, MHP’li Meclis Üyesi Mehmet Güzgülü’nün Cenaze Törenine Katıldı

featured

Özgür Özel, MHP’li Meclis Üyesi Mehmet Güzgülü’nün Cenaze Töreninde Bulundu

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Manisa Şehzadeler Belediyesi’nde MHP’li Meclis Üyesi ve eğitimci olarak görev yapan Mehmet Güzgülü’nün cenaze törenine katıldı.

Özgür Özel, Ailesine ve Oğluna Teselli Verdi

Mehmet Güzgülü’nün cenazesi Hatuniye Camisi’ne getirildi ve oğlu Aras Güzgülü taziyeleri kabul etti. CHP Genel Başkanı Özgür Özel, aynı zamanda akrabası olan Güzgülü’nün eşi Esin Güzgülü’ne taziyesini iletti. Oğlu Aras’a sarılarak metanetli olmasını söyleyen Özel, “Babanın en büyük eseri sensin” diyerek teselli etti.

Cenaze Namazının Ardından Defnedildi

Güzgülü’nün cenazesi ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Kırtık Mezarlığı’na defnedildi. Özgür Özel ve eski Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Güzgülü’nün naaşını taşıdı.

Mehmet Güzgülü Kimdir?

Manisa’da MHP’nin önemli isimlerinden olan 69 yaşındaki eğitimci Mehmet Güzgülü, lösemi teşhisiyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Güzgülü, Manisa Belediyesi ve Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde uzun yıllar meclis üyeliği yapmış, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği ve Başkan Danışmanlığı görevlerinde bulunmuştu. Aynı zamanda Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanlığı da yapmıştı. 31 Mart Mahalli İdari Seçimlerinde MHP’den Şehzadeler Belediyesi Meclis Üyesi seçilmişti.