D-RESORT GÖCEK’TE YENİ YILA SAĞLIKLI VE DİNAMİK BAŞLANGIÇ

featured

D-Resort Göcek, muhteşem tabiatı, konforlu odaları ve eşsiz hizmet kalitesi ile ayrıcalık bir tatil deneyimi yaşamak isteyen misafirlerine dört mevsim hizmet vermeye devam ediyor. D-Resort Göcek, Diyetisyen Müge Bozok ile sürdürdüğü işbirliğine bir yenisini daha ekliyor ve 16-19 Aralık’ta “D for a Dynamic New You” etkinliği ile yeni yıla sağlıklı ve dinamik bir başlangıç yapmak isteyenleri davet ediyor.  

 

D-Resort Göcek, Göcek’in eşsiz doğasında, geniş bir alanda yemyeşil bahçeleri, gurme restoranları, D-SPA’sı, D-Gym spor merkeziyle misafirlerine dört mevsim ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

2021 yılının son günlerini Göcek’in muhteşem atmosferinde deneyimlemek ve yeni yıla dinamik bir başlangıç yapmak isteyenlerin ilk adresi olacak D-Resort Göcek, Diyetisyen Müge Bozok ile “D for a Dynamic New You” etkinliği düzenliyor.

D-Resort Göçek’te beşinci kez gerçekleştirilecek etkinlik, Diyetisyen Müge Bozok’un kişiye özel değerlendirme ve ölçümlemesi ile başlayacak. Etkinlik süresince katılımcıları; kalori hesaplı günlük sağlıklı ana öğünler, ara atıştırmalıklar, detox içecekleri, doğa aktiviteleri, probiyotik takviyesi, şifalı bitkiler ve sürpriz atölyelerin de yer aldığı dolu dolu bir program bekliyor. Program kapsamında doğada yürüyüşün yanı sıra D-GYM ile spor, pilates, yoga ve meditasyon gibi ruha iyi gelecek aktiveler ve yenil yıl temalı atölyeler sunuluyor. D-Resort Göcek, yeni yıla yenilenerek girmek isteyenleri bekliyor.