Dünyaca Ünlü Yıldız Monica Bellucci’nin 2022 Turnesi Piu Entertainment Organizasyonu ile Türkiye’den Başlıyor

featured

Dünya çapında ses getiren prodüksiyonlarla Türkiye’de ve yurtdışında sahne sanatları alanında önemli bir yere sahip olan Piu Entertainment, kuruluşunun 10. yılındaki etkinlikler serisini özel bir yapımla başlatıyor. Piu Entertainment, pandemi sonrasında yeniden hareketlenen eğlence sektöründe yerel ve uluslararası platformlarda sahnelenecek gösteri ve konserlerle bu alandaki en önemli markalardan biri olarak konumlanıyor.

 

Piu Entertainment’in yeni dönemde çok daha aktif olacağını ifade eden Piu Entertainment ortağı Raif İnan; “Geçtiğimiz iki yılda birçok sanat etkinliğinden ne yazık ki uzak kaldık. Artık eski günlere dönmeye başladığımız bu günlerde küresel çapta hareketlilik de başladı. Piu Entertainment geçen sürede hiç durmadan çalıştı ve duraklama döneminde aslında bugünlere hazırlık yaptı. Önümüzdeki sezonda en çok ses getirecek yapımları, konserleri ve gösterileri hem ülkemizde hem de dünyanın farklı ülkelerinde sanat severlerle buluşturacağız. Bu yılki etkinliklerimizin entertainment sektöründe Türkiye’nin küresel çaptaki yetkinliğinin ve organizasyon becerisinin bir yansıması olacağına inanıyorum” dedi.

 

Monica Bellucci gibi önemli bir sanatçıyı Türkiye’ye getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Piu Entertainment ortağı ve CEO’su Cemil Demirok; “Piu Entertainment olarak Türkiye’de ve İngiltere’de önemli işlere imza atıyoruz. Bugünlerde ise bizi çok heyecanlandıran bir etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz. Sektördeki 10. yılımızı kutladığımız bugünlerde dünyaca ünlü, ödüllü isim Monica Bellucci’yi önce İstanbul’da ve ardından Londra’da seyirciyle buluşturacak olmak gurur verici. Geçen iki yıllık süreçte sanat severler büyük bir heyecanla beklediler ve artık buluşma zamanı geldi. Monica Bellucci’nin Maria Callas’ın hayatından kesitleri yansıtan performansının 2022 sezonundaki prömiyeri de İstanbul’da başlayacak, ardından Londra’daki gösteriyle devam edecek. Çok heyecanlıyız, umarım izleyicilerimiz de heyecanımızı paylaşır ve bu etkinliği İstanbullu sanat severlerin de katılımıyla keyifli bir ortamda gerçekleştiririz” dedi.

 

Sinema kariyerindeki başarısını sahne sanatlarındaki performansıyla sürdüren Monica Bellucci, “Maria Callas: Mektuplar ve Anılar” oyunu ile Piu Entertainment ve Zorlu PSM iş birliği ile izleyenleriyle buluşacak. Bellucci, Piu Entertainment’in 10. yılındaki özel etkinlikler kapsamında 21-22 Nisan tarihlerinde İstanbul’da, 24 Nisan’da ise Londra’da sahneye çıkacak.

 

Piu Entertainment 2022 Yılı Boyunca Dünyaca Ünlü İsimleri Sanatseverlerle Buluşturacak

Piu Entertainment’in 2022 yılı boyunca Londra’nın ikonik sahnelerinde ağırlayacağı isimler arasında Imany, Ara Malikian, Ute Lemper, Laetitia Casta gibi birçok ünlü sanatçı  yer alıyor. Türkiye takviminde Postmodern JukeBox, Ara Malikian, Mikis Theodorakis Orchestra’ya ek olarak  Zorlu PSM işbirliğiyle  Yasmin Levy, Imany, gibi isimler yer alıyor. Piu Entertainment’in  Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ile ortak yapımcısı olduğu Amadeus ve  Timsah Ateşi ise kapalı gişe oyunlarına tüm hızıyla devam ediyor.