ESET sizi iş yaparken de oyun oynarken de koruyor

featured

Çok katmanlı koruma yaklaşımı sayesinde, ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security ve ARM tabanlı Windows için  ESET NOD32 Antivirus ürünleri bir dizi önleme ve algılama teknolojisi sunuyor.  ESET’in  ARM64 beta ürünlerini evlerinde test eden kullanıcıların geri bildirimleri, tavsiyeleri ve kullanıcı deneyimleri ile ESET teknolojisi birleşerek ürünler geliştirildi.

ESET’in ödüllü Windows tabanlı ürünleri gibi, ARM64 sürümü de daha önce hiç görülmemiş tehdit türlerine karşı ek bir proaktif koruma katmanı sağlayan ve kötü amaçlı yazılımın eylemini gerçekleştirme şansına sahip olmadan önce kullanıcıları koruyan ESET LiveGuard’ı içeriyor. Bir diğer özellik, gelişmiş güvenlik ve daha da kullanıcı dostu bir deneyim için tamamen yeniden tasarlanan Password Manager’ın eklenmesi.

Bu önemli geliştirmelerin altında mobil güvenlik yönetimi için tasarlanmış ESET Home platformu yer alıyor. Platform, kullanıcıların lisans eklemesine, yönetmesine ve aile ve arkadaşlarıyla paylaşmasına ve bir web portalı üzerinden Hırsızlığa Karşı Koruma, Ebeveyn Kontrolü ve Parola Yöneticisi’ni yönetmesine olanak tanıyor.  ESET Home, mobil merkezli “her zaman açık ” cihazları korumaya hazır.

Çoğumuzun ev/hibrit çalışma ortamını deneyimlemesiyle, ESET teknolojileri artık mobil olan kullanıcıların ve onların bilgi işlem ihtiyaçlarının talep ettiği ekstra korumayı daha iyi yansıtıyor. İster birden fazla genel ve özel ağ arasında hareket edin, ister ev ağınızı ziyaret eden cihazları yönetin,  ESET’in yeni ürünleri “Her Zaman Açık” cihazların aslında “her zaman” savunmasız olma riski taşıdığını biliyor.  Riskler, uzaktan çalışanları hedef alan tehditlerin büyük ölçüde arttığını gösteren önemli bir araştırma ile de destekleniyor. ESET tarafından yapılan müşteri araştırması, hanelerin genellikle herkes için BT güvenliğini gözeten tek bir kişiye sahip olduğunu, bu ev yöneticisinin elinin altında kullanımı kolay güvenlik yönetimi sağlayan bir çözüme sahip olmasının değerini yansıtıyor.