‘Filenin Sultanları’ndan Rekorlarla Dolu Performans

featured

Ebrar Karakurt Milletler Ligi Tarihinde Rekor Kırdı

‘Filenin Sultanları’nın yıldız isimlerinden Ebrar Karakurt, 1160 sayıya ulaşarak Milletler Ligi tarihinin en skorer oyuncusu oldu. Müsabakanın ardından konuşan Karakurt, “En skorer oyuncu apoletinden ötürü çok mutluyum ama bireysel düşünmeyi sevmem. Takımıma katkı verebildiysem ne mutlu bana” ifadelerini kullandı.

Melissa Vargas Serviste Rekor Kırdı

Diğer bir yıldız isim Melissa Vargas, ABD maçının 2. setinde kullandığı servisle 121 km/h hıza ulaşarak rekor kırdı. Bu olağanüstü performansla dikkatleri üzerine çeken Vargas, takımına önemli bir avantaj sağladı.

Zehra Güneş Takımını Destekledi

İdmanda dizinden sakatlık yaşayan Zehra Güneş, salona koltuk değnekleriyle gelerek takımını destekledi. Moral verici tavırlarıyla takım arkadaşlarına destek olan Güneş, birlik ruhunu en güzel şekilde yansıttı.

Filenin Sultanları 2. Etabı Başarıyla Tamamladı

‘Filenin Sultanları’, Milletler Ligi’nin 2. etabını 4’te 5 yaparak başarılı bir performans sergiledi. 8 maçta 6 galibiyet elde eden ekip, üstün bir performans sergileyerek zirveye yükseldi.

Sıradaki Durağımız Hong Kong

Turnuvanın 3. etabı 12-16 Haziran tarihlerinde Hong Kong’da düzenlenecek. Milli takımımız, bu etapta Tayland, Dominik Cumhuriyeti, Çin ve Brezilya ile mücadele ederek ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek.