Golcü Oyuncu İçin Fırsat Peşindeler

featured

İsmi Barcelona ile anılan ve İspanyol ekibinde forma giymeye sıcak bakan Polonyalı golcü için İngiltere’den yeni bir iddia ortaya atıldı.

İngiltere’nin önde gelen gazetelerinden TheSun’da yer alan habere göre Barcelona’nın yüksek ücret kazanan bazı oyuncularıyla yollarını ayıramaması ya da sözleşmelerinde revizeye gidememesi halinde Polonyalı golcüyü transfer edememe ihtimali bulunuyor.

Manchester United da Lewandowski’nin durumunu yakından takip ediyor. Ayrıca Bayern Münih de 1 yıl daha sözleşmesi olan Polonyalı golcüyü bonservis bedeli olmadan bırakmaya sıcak bakmıyor.

Santrfor bölgesine takviye yapmayı öncelik olarak belirleyen Kırmızı Şeytanlar, daha önce Darwin Nunez transferinden vazgeçmişti.

Leipzig’in de Nkunku’yu satmaya yanaşmamasıyla Manchester ekibinde ibre Lewandowski’ye döndü. Polonyalı golcünün poker siteleri İspanya’ya transferinin gerçekleşmemesi halinde Manchester United’ın Lewandowski’yi kadrosuna katmak için büyük çaba göstermesi bekleniyor.

Öte yandan haberde Chelsea de takımdan ayrılma ihtimali bulunan Romelu Lukaku’nun yerine Lewandowski’yi transfer listesine ekledi.