KNITSS’DEN 2 YENİ MAĞAZA: EMAAR SQUARE VE BODRUM MIDTOWN

featured

Doğaya duyarlı, güçlü, şehirli ve stil sahibi kadınların markası KNITSS, 2 yeni mağazasını Istanbul Emaar Square ve Bodrum Midtown Alışveriş Merkezi’nde açtı.

 

Marka, doğallık, yalınlık, uyum ve samimiyet hissinin bir arada yaşanacağı eşsiz alışveriş deneyimi için müşterilerini yeni mağazalarına bekliyor.

 

Dünyanın en prestijli markalarını bünyesinde barındıran Emaar Square AVM’de İstanbul Anadolu yakası amiral mağazasını açan KNITSS, sürdürülebilirlik felsefesini lüks alışveriş deneyimiyle bir araya getiriyor. Dekorasyonunda doğanın izlerini yansıtan bu yeni KNITSS mağazasında; tarihteki birçok bitki ve hayvanın doğal taşlarda formasyona uğraması sonucu çıkan fosil izlerin yansıtılması ile oluşturulmuş bir taş olan Kasia Zareba imzası ile tasarlanmış özel bir seramik, mozaik taş, eğrisel formlar ve ireco ağacından tasarlanmış masalar bulunuyor. Mağaza içinde yer alan her detayı ile doğaya vurgu yapılıyor.

 

KNITSS’in Bodrum Midtown Alışveriş Merkezi’nde açılan mağazası ise, ferah ve geniş mimarisi ile sıcak Bodrum günlerine şıklık ve konfor katacak tiril tiril triko tasarımları moda severler ile buluşturuyor.