Lider teknoloji şirketi Evam, yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor

featured

Kısa bir süre önce bölgesinin en önemli yatırım fonlarından biri olan Lüksemburg merkezli CEECAT Capital’den yatırım alan Evam, Avrupa, Amerika ve Rusya pazarlarında global ayak izini genişletirken çekirdek yönetim ekibini de güçlendirmeye devam ediyor. Gerçek zamanlı verileri işleme ve yeni jenerasyon dijital yaklaşımlarla kurumların müşteri ilişkilerini yönetmeleri konusunda uzmanlaşmış lider teknoloji şirketi Evam, 15 yıllık finans kariyerine sahip Melis Cömert Okçu’yu Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak, yaklaşık 22 yıllık tecrübeye sahip Tuğba Dandin Sümer’i İnsan ve Kültür Genel Müdür Yardımcısı olarak kadrosuna kattı. 

 

Melis Cömert Okçu – Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Lisans eğitimini Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamlayan Melisa Cömert Okçu, kariyerine 2006 yılında PwC’de bağımsız denetimle başladı. 2011-2018 yılları arasında Experian’da Finance Business Partner olarak çalıştıktan sonra, 2018- 2019 yılları arasında Sonae Sierra Gayrimenkul’de Finans Müdürlüğü yaptı. 15 yıllık kariyeri boyunca global şirketlerin yönetim kadrolarında yer alan Okçu, Haziran 2019’dan itibaren Iron Mountain Arşivleme Hizmetleri A.Ş.’de MENAT bölgesi Finans Direktörü olarak görev almaktaydı.

 

Tuğba Dandin Sümer – İnsan ve Kültür Genel Müdür Yardımcısı

Ankara Üniversitesi İngiliz dili ve Edebiyatı bölümü mezunu olan Tuğba Dandir Sümer, 2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları programını, 2009 yılında işe Koç Üniversitesi’nde Executive MBA programını tamamladı. Profesyonel kariyerine 2000 yılında Porter Novelli’de Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak başlayan Sümer, 2004 yılında Gantek Teknoloji’de Pazarlama Müdürü, 2007 yılından itibaren ise Türkiye ve CIS bölgesinden sorumlu İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü, ardından da Kron Telecommunication’da Insan Kaynakları Direktörü olarak görev aldı. 2013-2014 yıllarında Erickson Coaching International’da Koç’luk sertifikası alan Sümer, yine aynı yıllarda Oracle EBS İş Ortağı Partnera’da Insan Kaynakları Direktörlüğü görevini başarıyla yürüttü.  2015 yılında SAS Institute’da Head of HR olarak hem Türkiye hem de MENA bölgesinde şirketin stratejik IK projelerinin hayata geçirilmesine liderlik eden Sümer, son olarak Fujitsu’da İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini yürütmekteydi.