Mauro Icardi: “Galatasaray İçin ‘Aşkın Olayım’ Bir Sembol Oldu”

featured

Galatasaray’ın Şampiyonluğunda Rol Oynayan Icardi, GSTV’ye Konuştu

Galatasaray’ın bu sezon Süper Lig’de elde ettiği şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Arjantinli santrfor Mauro Icardi, GSTV’ye önemli açıklamalarda bulundu.

Icardi: “Gol Kralı Olmanın ve Şampiyonluğa Ulaşmanın Mutluluğunu Yaşıyorum”

25 golle Süper Lig’de gol kralı olan ve şampiyonlukta başrol oynayan Mauro Icardi, “Gol kralı olduğum ve şampiyonluğa ulaştığım için çok mutluyum. Takıma bir şeyler katmak için buraya geldim. Galatasaray’ın en iyi noktaya gelmesini istiyorum. Beni buraya getiren insanlara çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Icardi: “Yeni Nesilleri Sevindirebildiğim İçin Çok Mutluyum”

Yaşadığı sakatlık dönemine rağmen takımına destek olmaya devam eden Icardi, “Bileğimden sakatlık yaşadım. Yüzde yüzümde değildim. Her zaman takımımın yanında olmak istedim. Defalarca enjeksiyon yapılması, fizyoterapistlerin yanına gitmem ve doktorlara görünmem gerekiyordu. Baştan beri istediğimiz hedefe ulaştığımız için çok mutlu oldum.” ifadelerini kullandı.

“Sarı-kırmızılı taraftarların bana ve aileme gösterdiği sevgi inanılmaz. Sadece İstanbul’da değil her yerde sevgi görüyoruz. Her zaman bizim yanımızdalar. Yeni nesilleri sevindirebildiğim için çok mutluyum. Onlara minnettarım. Galatasaray için ‘Aşkın Olayım’ bir sembol oldu. Bu, beni çok mutlu ediyor. Yıllarca bunu yaşamak istiyorum.” diyen Mauro Icardi, taraftarların desteğinden büyük mutluluk duyduğunu vurguladı.