Milliyet Executive Dergisi’nde Rota: Gelecek

featured

Yapay zekadan bulut teknolojisine, metaverse’ten blokzincire, robotlardan 5G’ye her gelişme iş yapış şekillerini baştan aşağıya değiştiriyor. Milliyet Executive dergisi yeni sayısında, Data Expert iş birliğiyle Türkiye’nin değişik sektörlerdeki önde gelen firmalarıyla teknolojideki son gelişmeleri, hangi hızda benimsediklerini, nasıl kullandıklarını ve faydalarını soruyor.

 

Voleybol denilince akla ilk gelen isimlerden Giovanni Guidetti’nin sahadaki başarısını, GÜROK Yönetim Kurulu Başkanvekili Esin Güral Argat, Lav markasıyla dünya devi olma yolundaki adımlarını anlatıyor.

İklim krizine karşı iş dünyasının desteği ile kültürel dönüşüm yaşatmayı hedefleyen Yuvam Dünya Yönetim Kurulu Başkanı Kıvılcım Pınar Kocabıyık, karbon ayak izinin azaltılması için yaptıkları çalışmaları paylaşıyor. Kadınların yönetimde yer aldığı şirketlerin neden daha başarılı olduğunu Yönetim Kurulunda Kadın Derneği Kurucu üyelerinden Lale Saral Develioğlu’ndan dinliyoruz.

QNB Finansbank Genel Müdürü Ömür Tan’la bankacılık, Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper’le akaryakıt, Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı ile emlak piyasasında ufuk turu Milliyet Executive okuyucularını bekliyor.

Milliyet Executive her ay yayımlanan yeni sayılarıyla iş dünyasının merak edilenlerini, analizleri ve trendleri mercek altına almaya devam edecek. Dergiye tüm Türkiye’de ulaşılabileceği gibi dijital platformlardan da ulaşmak mümkün.