Modellik ve Mankenlik Sektöründe Yeni Bir İsim Doğuyor

featured

Her geçen gün modellik ve mankenlik yapan birçok farklı isim karşımıza çıkıyor. Özellikle erkek mankenler uzun boyları, fit vücutları ve farklı havaları ile çekimden çekime koşuyor. Genç yeteneklere her zaman açık olan bu sektör yeni bir manken model kazanma eşiğinde. Buğra Kılıçarslan sektörde ses getirmeye hazırlanıyor.

Buğra Kılıçarslan 2 Ekim 1990 doğumlu çok genç bir isim. İstanbul Bakırköy’de doğan Buğra Kılıçarslan yaklaşık 10 yıldır sigortacılık sektöründe çalışıyor. Şu ana kadar başarılı işlere imza atan Kılıçarslan Tekin Sigorta’da müdürlük yapıyor. Ancak dikkat çeken fiziği ve yakışıklılığı ile dünyada tanınan bir model olma yolunda ilk adımlarını atıyor.

Buğra Kılıçarslan Beykent Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olduktan sonra müdürlük görevini başarılı bir şekilde devam ettiriyor. Ancak çevresindeki tüm insanların onu podyumlarda ve dünyaca ünlü dergi kapaklarında  görme isteği  genç ismi bu sektöre yönlendiriyor. Mankenlik ve modellik için eğitim almaya başlayan Buğra Kılıçarslan çok büyük hedeflerle güzel işler yapabileceğine inanıyor.

Özellikle erkek giyim markalarının dikkatini çekebilecek fiziki özelliklere sahip olan genç isim bu sektörde ses getireceğe benziyor.

Yaşının henüz çok genç olması onun en önemli avantajlarından birisi olarak görülüyor. Eğitime önem veren ve sadece fiziksel görüntüsü ile değil sahip olduğu bilgi ve birikimle de arkasından gelecek olan nesillere iyi bir örnek olmayı hedefliyor.

Instagram adresi: https://www.instagram.com/mr.kilicarslan/