Netflix’te En Çok İzlenen Yapımlar Açıklandı: One Piece Zirvede!

featured

One Piece Canlı Aksiyon Uyarlaması Rekor Kırdı

Netflix, geçen yılın ikinci yarısına ilişkin izlenme rakamlarını açıkladı. Platformda en çok izlenen dizi, One Piece’in canlı aksiyon uyarlaması oldu. Ağustos 2023’te ekranlarda yerini alan dizi, 71 milyon 600 bin kez izlenerek 541 milyon 900 bin saatte rekor kırdı.

Sevgili Çocuk ve Kim Bu Erin Carter? İzleyicilerden Yoğun İlgi Gördü

İkinci sırada, 52 milyon 500 bin izlenme sayısıyla mini dizi Sevgili Çocuk (Dear Child) yer alırken, üçüncü sırada Kim Bu Erin Carter? (Who Is Erin Carter?) dizisi dikkat çekti. Sevgili Çocuk, Romy Hausmann’ın Liebes Kind romanından uyarlanırken, Kim Bu Erin Carter? İspanya’ya gitmek üzere evinden ayrılan gizemli bir öğretmenin hikayesini anlatıyor.

Lupin, The Witcher ve Sex Education Sıralamada Yer Aldı

En çok izlenenler listesinde dördüncü sırada Fransız suç draması Lupin bulunurken, onu The Witcher Sezon 3 ve Sex Education: Sezon 4 takip etti. Uluslararası bir hit olan Lupin, büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başardı.

İlk 10’da Hangi Yapımlar Var?

Netflix’in hazırladığı listede ilk 10’da One Piece, Dear Child, Who Is Erin Carter?, Lupin, The Witcher, Sex Education’in yanı sıra Beckham, CoComelon, Virgin River ve The Lincoln Lawyer gibi yapımlar yer aldı.