Online ön muhasebe programları nelerdir?

featured

Online ön muhasebe programı internet üzerinden ulaşabileceğiniz, finansal dökümanlarınız ile detaylı bilgi almanızı ve arşivlemenizi sağlayan yararlı yazılım yapılarına denir. Bunların yanı sıra comport.com.tr üzerinden satın alabileceğiniz Comport Erp Türkiye özelinde birçok büyük şirket ile çalışmaktadır ve sağladığı hizmetler ile muhasebe bölümlerinin elini çok rahatlatmaktadır.

Online Ön Muhasebe Programları Hakkında

Comport Erp, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenmiş olan; e-fatura, e-arşiv, e-irsaliye, e-defter, e-smm, e-müstahsil gibi standartların kullanım için hazır hale getirilip bünyesine kazandırılmasından kaynaklı arşivleme, kağıt yükü, onaylatma süreci gibi kompleks durumlardan kurtararak firmaların iş yükünü azaltmaktadır. Büyük e-ticaret şirketleri ile sağladığı entegrasyon ile Comport Erp, piyasa üzerinde kuracağınız  pazaryeri hakimiyeti ile bir adım daha önde olmanızı sağlamaktadır. Comport Erp ve Comport e-ticaret sisteminin mutual bir şekilde çalışmasından kaynaklı  stoklarınız hakkında genel bilginin anında sisteme düşmesini sağlamaktadır bu da manual bir şekilde stoklarınız hakkında bilgi girişlerinizde vakit kaybının önüne geçmektedir.

 

Erp muhasebe programı, alış ve satış işlemlerinizi sisteme girerken daha hızlı ve hata payını minimum düzeye indirerek girmenize olanak sağlamasının yanı sıra tek ekrandan bu işlemleri işlemenize olanak sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde Comport Erp, uzun ve çok fazla döküman gerektiren işlemleri daha hızlı ve hatasız bir düzeyde yapmanıza yardımcı olmaktadır. Bütün bunların yanı sıra Comport Erp; 200 ‘den fazla esnek raporlama, sipariş takip ve sevkiyat yönetiminde oluşabilecek komplikasyonların önüne geçecek yazılımsal yapısı. Stok ve depo takibinin kolaylıkla seyir edilebilmesi ve eksiklerin hızlıca fark edilebilmesine olanak sağlaması, Ürünlerin üretim sürecinde hammade takibinden paketlenme ve sevkiyat sürecine kadar her süreci dikkatli ve eksiksiz takip edebilmesi, program bünyesinde bulunan raporlama özelliği ve yetmemesi durumunda profesyonel uzman kadrosu ile işletmenin raporlama konusunda sıkıntısının giderilmesine yardımcı olması.

 

Tedarik edilecek malın fiyatı gramajı gibi bir çok spesifik özelliği arşivlemesi, değerlendirilmesi ve bu süreçlerde olumlu rapor oluşturduğu tedarik edilen yerin listelenmesi gibi bir çok özelliği ve satın alınan malın faturalanmasının yanı sıra fiyat performansı hakkında oluşturduğu raporu ile işletmeler için yapılması elzem ve çok emek isteyen işleri daha kompakt ve en doğru şekilde yapması ve son olarak, üretilecek ürünün hammadde alımından üretim sürecinde verilecek olan firenin, personel için verilecek ödenekten makina bakım giderine kadar bir çok maliyetlendirme işini yine tek bir uygulama üzerinden raporlayarak işletmenin malliye birimlerinin gözlerinin önüne serebilmektedir.

 

İşletmenizin ön muhasebe  konusunda elini güçlendirerek, sağlam rapor bilgisi ile geleceğe yönelik atılacak adımların finansal açıdan ne kadar doğru ve ne kadar yanlış olduğunu gözleriniz ile görebilmeniz için Comport Erp’yi comport.com.tr sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz ve  işletmeniz için en doğru kararı verebilirsiniz.