Türkeli’de Vatandaşlar Şaşkın
Sinop’un Türkeli ilçesine bağlı Kirazlıbahçe sahilinde yürüyüş yapan vatandaşlar, deniz kenarında ölü bir yunus olduğunu fark etti. Olayın ihbar edilmesi üzerine Türkeli Belediyesi ekipleri harekete geçti.
Ölüm Sebebi Araştırılıyor
Belediye ekipleri, sahilde bulunan ölü yunusu incelemek üzere olay yerinden aldı. Şimdi ise yunusun ölüm sebebi titizlikle araştırılıyor. Sinop’un doğal güzelliklerinden biri olan yunusun ölümü, bölge halkında üzüntü yarattı.