Tepe Nautilus’ta Alışveriş ve Tasarım Günleri Başlıyor

featured

Tepe Nautilus, 30 Eylül- 1-2-3 Ekim tarihleri arasında Bazaar Alışveriş ve Tasarım Günleri’ne ev sahipliği yapıyor. El yapımı çantadan mumlara kadar birbirinden farklı tasarım ürünlerinin yer alacağı etkinlikle, keyifli bir alışveriş deneyimi Tepe Nautilus ziyaretçilerini bekliyor. 

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus,  Alışveriş ve Tasarım Günleri’ne ev sahipliği yapıyor. 30 Eylül- 1-2-3 Ekim tarihleri arasında, 4 gün boyunca sürecek etkinlikte birbirinden şık el yapımı tasarımlar stantlarda yerini alacak. 

30 Eylül- 1-2-3 Ekim tarihlerinde Aylin Homeland, Atelier Gonca, By Soşet, Bay Leaf Ahşap, Bey’s Takı, Digital Carpenter, Dreamer By Tuğba Yamcı, Fusunute The Studio,  Hobbi Natur, Kise Accessories, Küpe Kolye, Luna’nın Atölyesi, Light of Tara, Miomondoo, Nesilver, Neroli Handmade, Öyküm Takı Tasarım, P Jewelry Desinger, Pellybon, Sim Seramik gibi markalar Tepe Nautilus ziyaretçileriyle buluşacak. 

Tepe Nautilus, el yapımı aksesuarlar, bebek kıyafetleri ve ev yapımı mumlara kadar farklı tasarımların yer alacağı Bazaar Alışveriş ve Tasarım Günleri’ne tüm ziyaretçilerini bekliyor.