TOMMY HILFIGER İZMİR’DE YENİ MAĞAZA AÇTI

featured

Tommy Hilfiger, İzmir’deki yeni mağazasının açıldığını duyurdu. Üç kuyular 14. Sok. No:22 Mağaza No 1B36-1B37, 35140 İzmir adresindeki mağaza yeni İstinye Park Alışveriş Merkezi’nde yer alıyor. Ünlü alışveriş merkezi kapalı ve açık alanlarında çeşitli lüks moda ve yaşam tarzı markalarına ev sahipliği yapıyor. İzmir’deki üçüncü TOMMY HILFIGER mağazasının açılışıyla markaya yönelik yüksek tüketici talebine yanıt verilmesi amaçlanıyor.

İzmir’de 3.390 metrekare büyüklüğündeki mağaza, marka mirasını ve DNA’sını sade ve modern yüzeyler ile aydınlık, ferah bir estetikle harmanlayan global Tommy Hilfiger mağaza tasarım konseptini yansıtıyor. Mağazada, unisex ve çok yönlü bir konsept öne çıkarken ürün sunumunda, modaya odaklanılarak, asılı ve katlanmış ürünlerle hikaye anlatımı fırsatları artırılıyor. Yeni mağazanın açılışında 2021 Yaz/Pre-fall ve Sonbahar Kadın, Erkek, Aksesuar, Ayakkabı ve Jean Koleksiyonları ile birlikte kadınlar ve erkekler için Lisanslı Ürünler sergileniyor.

Tommy Hilfiger’ın yeni mağazasında da COVID-19 kuralları doğrultusunda çalışanların ve tüketicilerin sağlığını korumak ve güvenliğini sağlamak amacıyla her türlü önlem uygulanıyor.

Dünya çapında 100’den fazla ülkedeki 2.000’i aşkın TOMMY HILFIGER mağazası arasında Londra’da Brompton Road ve Regent Street, Tokyo’da Omotesando ve Düsseldorf’taSchadowstraße adresinde olmak üzere dört global amiral mağaza yer alıyor. Amsterdam, Pekin, Berlin, Cannes, Köln, Dublin, Floransa, Frankfurt, Hamburg, Helsinki, Hong Kong, İstanbul, Lima, Lüksemburg, Madrid, Mexico City, Milano, Moskova, Mumbai, Münih, Osaka, Panama City, Punta del Este, Santiago, SãoPaulo, Seul, Şanghay, Singapur, Sydney, Viyana ve Zürih şehirlerinde ise anchor mağazalar bulunuyor.