Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Yılın Spor Yöneticisi” Seçildi

featured

Ödül Töreninde Aldığı Ödülü Değerlendirdi

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) Başkanı Murat Aksu’nun elinden “Yılın Spor Yöneticisi” ödülünü aldı. Üstündağ, ödül töreninde yaptığı açıklamada, TFF başkan adayı olacağı iddialarının hatırlatılması üzerine voleybola hizmete devam edeceğini belirtti. Önümüzdeki olimpiyat ve önemli turnuvalar nedeniyle voleybola odaklanacağını ifade etti.

Üstündağ’ın Değerlendirmesi

Üstündağ, her aldığı ödülü takımı, oyuncuları ve camiası sayesinde layık görüldüğünü vurgulayarak, spor dünyası dışında bir ödüle layık görülmesinin kendisi için ayrı bir gurur olduğunu dile getirdi. Ayrıca, Quality of Magazine Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Salih Keçeci’ye teşekkürlerini iletti.

Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Milletler Ligi’nde başarılı performansına da değinerek, takımın finallere katılma hedeflerinin yüksek olduğunu belirtti. Üstündağ, takımın olimpiyat madalyası için hazırlıklarını sürdürdüğünü ve en iyi derecelerini hedeflediklerini söyledi.

Final Hedefi

A Milli Kadın Voleybol Takımı Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, takımın final hedefine odaklandığını ve olimpiyat madalyası için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. Üstündağ, takımın gösterdiği karakter ve kararlılığın kendisini mutlu ettiğini ve ülke adına güzel işlere imza atacaklarını belirtti.