Ben Affleck ve Jennifer Garner’ın Kızından Çağrı: “Maske Zorunluluğu Talebi”

featured

Ünlü Çiftin Kızı, Los Angeles İlçe Yönetim Kuruluna Çağrıda Bulundu

Los Angeles İlçe Yönetim Kurulu’na seslenen Ben Affleck ve Jennifer Garner’ın kızları, tıbbi tesislerde “maske zorunluluğu” getirilmesini talep etti.

Violet: “Uzun Covid-19 Kriziyle Yüzleşmeye Çağırıyorum”

18 yaşındaki genç, 2019’da “Covid-19 sonrası bir hastalığa” yakalanma deneyimini örnek göstererek, Los Angeles İlçe Denetim Kurulu’nu hastanelerde ve kamu binalarında pandemi dönemindeki korumaları güçlendirerek “uzun Covid-19 kriziyle yüzleşmeye” çağırdı.

Violet’in Çağrısı

Yüz maskesi takarken görülen Violet, “Hükümet tesislerinde, hapishanelerde ve gözaltı merkezlerinde maske bulundurulmasını, hava filtreleme ve Far-UVC ışığının sağlanmasını ve ilçe tıp fakültelerinde maske zorunluluğu getirilmesini talep ediyorum” dedi.

Violet ayrıca 2019 yılında “viral bir hastalığa” yakalanma deneyimini ayrıntılı olarak anlattı ve “tıbbın küçük virüslerin sonuçlarına her zaman cevap veremediğini” kendi gözleriyle gördüğünü söyledi.

Cesur Çıkışı Karışık Tepkilere Yol Açtı

Violet’in çıkışı hem övgü hem de eleştiriyle karşılandı. Bazıları onu “cesur” olarak görürken, diğerleri ise “tamamen hayalperest” olarak nitelendirdi.