BİZON REKLAM YENİ HİKAYELERLE YOLUNA DEVAM EDİYOR

featured

Tokat’ta kurulduğu günden itibaren, küçük, orta ve büyük işletmeler için farkındalık oluşturacak fikirler üreten ve bu doğrultuda stratejiler geliştirerek onlara birçok farklı hizmet sunan Bizon Reklam, güven-kalite odaklı hizmet anlayışını sürdürüyor.

Bekamu Bilişim ve Reklamcılık Hizmetleri Ltd. Şti’nin markası olarak kurulan Bizon Reklam, yeni medyada kreatif üretim, reklam ve içerik üretimi çalışmaları yapıyor. Tokat Web Tasarım, grafik tasarım, fotoğrafçılık ve video hizmetleri, kurumsal kimlik tasarımı, E-Ticaret Sistemleri, kurum ilişkileri, iletişim stratejileri, SEO uzmanlığı ve sosyal medya danışmanlığı ile markalara hizmet sunmaya devam ediyor.

Sosyal Medyada sürekliliğin önemli bir unsur olduğunu belirten Bizon Reklam Sosyal Medya Koordinatörü Muzaffer Şenel; “Küçük büyük tüm firmalar artık aktif bir şekilde sosyal medya hesaplarını yönettiriyorlar. Sosyal medyanın etkili ve aktif kullanımı firmalara hem marka itibarı hem de internet sitelerine yapılan trafik oranı olarak geri dönüyor. Sosyal medyada süreklilik aslında başarınız için çok önemli bir unsurdur. Bu nedenle markalarımıza, danışanlarımıza Bizon Reklam Sosyal Medya paketlerimizle kaliteli-sürekli içerik yayınlanması konusunda planlama yapmaktayız. Kurulduğumuz günden itibaren markalarımızın memnuniyetini her daim ön planda tuttuk, bundan sonra da bunu yukarılara çıkartmaya devam edeceğiz” dedi.

Düşlerin gerçekleşmesi için her zaman umut olduğunun altını çizen Bizon Reklam Ajans Başkanı Akif Yurdakul ise haber merkezimize yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Biz umutluyuz, ümit doluyuz. Bu topraklarda, yüzeye çıkmayı bekleyen binlerce hikâye ve bu hikâyeyi besleyen binlerce hayal var. Bunları yazacak yine binlerce genç insanımız var. Onun için düşlerimizi gerçekleştirmek için umutlu olmamız lazım. Bizon Reklam olarak bu umudu içimizde taze tutuyoruz. Anadolu’nun nadide şehirlerinden biri olan Tokat’ta reklam sektöründe yazılacak yeni hikâyelerimiz ve hayallerimiz var. Bizler hep hayallerimizin peşinden gittik ve hamdolsun bugün iyi bir noktaya geldik.

2019 Yılından itibaren müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar sunmaktayız. Özel tasarım ve yazılımlı web sitesi referanslarına sahip tam hizmet ajansıyız. Bizon Reklam hazır tasarım ve yazılımlardan kaçınarak firmaların kurumsal yapılarına uygun ve yenilikçi internet siteleri üretmeyi kendine ilke edinmiştir. Bizondan.com sanal marketimiz, 2021 yılında faaliyete geçmiş olup, kullanıcılarımız rahatlıkla güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirler.

Web Tasarımı yaparken her türlü kullanıcının rahat kullanması için kullanıcı dostu siteler oluşturmaktayız. Tasarımlarımızı güncel teknoloji ile desteklemekteyiz. Bir internet sitesinden daha fazlasını müşterilerimize vermeyi hedeflemekteyiz.
İnternet sitesini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlayıp, müşterinin hayalindeki internet sitesini oluşturmaktayız. Kurumsal internet sitesi oluştururken firmanın kurumsal renkleri ve kurumsal çalışmaları dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

Tokat’ta ve Karadeniz Bölgesinde yaptığımız işlerle başarımızı her geçen gün yukarılara taşıdık. Tokat Web Tasarım merkezi olarak anılsak da, reklamın her çeşidinde imzamız var. Markalarımızın, danışanlarımızın memnuniyeti bizleri motive etmektedir. Bu güveni ve kaliteyi yakalamamızda destek olan firmalarımıza teşekkür ederiz. Kalite, güven ve samimiyetle yolumuza devam edeceğiz. Bizlerle birlikte yol almak isteyen, yeni fikirlerle yeni hikâyeler yazmak isteyen herkesi Bizon Reklam’a bekliyoruz. Alanında uzman ekibimizle, dijital dünyada yer almanız için 7/24 sizlerin yanındayız. İşler iyi giderken reklam yapmak faydalıdır, işler kötü gittiği zaman zaruridir. 0356 6060 112 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.”

Bizon Reklam İletişim Bilgileri:

www.bizonreklam.com – [email protected] – 0356 60 60 112

https://www.instagram.com/bizonreklam/

#TokatWebTasarım #TokatReklam #BizonReklam