Sir Rod Stewart David Beckham’la Dalga Geçti

featured

Ünlü Şarkıcı Stewart, Kral III. Charles’ın Kuruluşunu Kutladı

Sir unvanına sahip ünlü şarkıcı Rod Stewart, Kral III. Charles’ın kuruluşunun çalışmalarını kutlandığı etkinlikte pek çok ünlü isimle birlikte yer aldı. Stewart, etkinlik sırasında yaptığı konuşmada David Beckham ile dalga geçti.

Şövalyelik Onuruna Sahip Stewart’dan Espri Dolu Konuşma

2016 yılında kendi şövalyeliğini alan 79 yaşındaki Rod Stewart, konuşmasında Beckham’ın da yakında aynı onuru alacağını söyleyerek esprili bir konuşma yaptı. Stewart, “Penny ve ben, Kral’ın Vakfı’nın elçileri olmaktan büyük onur duyuyoruz. Aynı zamanda şövalye olmaktan da büyük bir onur duyuyorum. David, seninki yakında geliyor” diyerek seyircileri kahkahaya boğdu. Beckham ise sözler karşısında başını sallayıp güldü.

Beckham’ın Hayırseverlik Çabaları ve Doğa Tutkusu

İngiltere’nin eski kaptanı David Beckham, geçen ay Kral’la arıcılık ve gençlerin doğayla bağlantı kurabileceği hakkında görüşmüş ve vakfın elçilerinden biri olarak ilan edilmişti. Beckham, bahçecilik projelerinin videolarını sosyal medya hesaplarında paylaşmasıyla da dikkat çekiyor. Aralarında çok sevdiği tavukları ve arı kovanlarının da bulunduğu doğa projelerine olan tutkusuyla biliniyor.